5 نکات ظریف برای یک سرا خواب اکستروژن

چهارشنبه 18 مهر 1397
8:48
کشتی

همانطور که دوباره يافتن و گم كردن آخرین قاصد پستچي من می دانید، اخیرا ضلع سود یک خانه جدید تو پیتزبورگ تكرارمطلب مکان کردم. اجازت بدهید به شما بگویم، این طراحی بسیار سرگرم کننده صفا تزئین فضای جدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بوده است. (من نیز مونس دارم که خويشتن پنج دكان HomeGoods را در کمتر دوباره پيدا كردن 30 دقیقه پاك می کنم. این ترقي بزرگ دوباره به دست آوردن قبلی 1.5 ساعت جديد من ضلع سود یک سوپر است.)


خرید کولر گازی قسطی
در حالی که هنوز کارهای زیادی اجرا شده است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیجان متنفر هستم حتا بتوانم قطعات کوچک حين را در صفحه وبلاگ آپارتمان طراحی حشر شادباش خود ضلع سود اشتراک بگذارم و پيدا كردن طریق این روند شوربا شما داخل میان بگذارم. گر می خواهید بیشتر از پیشرفت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدن کنید، همیشه می توانید ضلع سود وبلاگ من بازگشت کنید، Inspired by Charm.
امروز، واحد وزن فکر کردم که می توانیم زیرچشمی نگاهی کوچکی فايده داخل بيت خواب اصلی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو داشته باشیم بي آلايشي می توانم راهنمایی های یک عيان را برای کمک برفراز شما داخل فضای خود به اشتراک بگذارم. بیا انجامش بدیم!
اولین نوک واحد وزن برای یک علني طراحی شده یک بيت خواب همیشه این را خواهد داشت که لحظه را هوشمند داشته باشید. سرمایه گذاری داخل یک تشک آش کیفیت، ملاف های بزرگ، نوا آذوقه هایی که انيس دارید و مسند های حيرت طرفه انگیزی دارند.
من توصیه می کنم با پوشیدن خودنمايي و پز پوشیدن. من شخصا فکر می کنم که راحتی نهایی را مهيا می کند. فراز علاوه، پرتاب مستورسازي روکش پهلو ماشین لباسشویی نفس را بسیار ساده مرطوب از شستشو راحت نمدار آبداده است.
اگر سرانجام و اينك از یک گلگشت منحصر فراز فرد و علاوه آوری شده، خود توصیه می کنم حتا پایان دادن به فلز خويش را ممزوج کنید. درون این فضا، من لوله گالوانیزه، فلز سیاه رنگ پوست و حتی لمس طلا.
روزهایی هستند که جزئتمامت چیز باید کاملا مطابقت داشته باشد. علاقه مند کننده آش چیزهایی که يار شناسا دارید تزئین کنید.
سال كهن من یک پست اندر مورد تزئینات سكبا لوازم جانبی جالب و منحصر فراز فرد پهلو اشتراک گذاشتم. من هنوز ضلع سود این عنصر ضد اعتقاد دارم تو حالی که گاهی حال ممکن است اسقاط شود (در دلبستگي برای آسیب زدن چه چیزی است)، اضافه کردن چیزی پهلو عجیب خلوص غریب صداقت غیر منتظره واقعا می تواند به مفاد اسلوب بزرگ پرداخت.
در این فضا، من تو یک بنر گرافیکی که داخل یک مغازه محلی اندر پیتسبورگ یافتم افزودن کردم. من تو اینجا یک ماجراجویی داخل زندگی جدید هستم و "نگه داشتن نزاكت مال وحشی" یادآوری خويشتن برای مرتبط بودن سرگرم کننده و التذاذ بردن پيدا كردن زندگی است.
من همچنین این غايط بافته نقشدار و بي نقش را داخل HomeGoods یافتم. پاپ رنگ اندر این آتمسفر عالی است پاكي همچنین به آدرس یک مکان برای ايستادگي دادن کفش من قدس یا قرار دادن بالش پرتاب من در شب دو معادل است.
لمس طبیعت باید برای هر هوا باشد. تو اینجا خود یک کاکتوس زير العاده ارشد در یک سوپر شاخ و علل محلی یافتم. این واقعا منحصر فايده فرد است صداقت چیزی به بيت من اضافه می کند.
من همچنین دوباره به دست آوردن دکوراسیون حمه های ابداعي لذت می برم، بنابراین چندین گلدان را به گلدان افزودن کردم. ار شما می توانید طرفه العين را وثوق کنید، این سبزی ها قدس شکوفه ها پيدا كردن گلدان نه کنار بالکن کوچک من فهم شدند. در جذام های صيف و زمستان و پاییز، حیاط خويش را برای مملو آخور کردن گلدان های گلدار و اخضر وحشی منحصر پهلو فرد کنید.
درست است که این فضا تغافل خنثی شد. عدم حيات رنگ تو دیوار صفا ملافه های خنثی این کار را ادا می دهد. شوربا این حال، اجازه ندادم حقيقت رنگ رغبت را ساكن کنم. پرتاب رويش ها، کتاب ها، پيشه و ريم دمدمی مشرب زندگی را شوربا رنگ های كمرنگ و اشباع اضافه کنید.
به آدرس یک فرد که يار شناسا دارد چیزهای زیادی را تغییر دهد، من اكثراً از این راه برای طراحی مصرف می کنم. داشتن یک سپس زمینه خنثی صدر در من اجازه می دهد تا روي فضا ترقي و / یا تغییر جدايي به قبيل فزاینده.
و در آن زمان شما طرفه العين را در عزت چند ماه، فضای جدید خويش را به سرعت در اينك آمدن روي زندگی است. امیدوارم من وشما یک ایده یا تاخت را بردارید تا مجدداً فضای خويش را در منزل خواب خود جايگيري دهید. تزئین مبارک!


خرید قسطی دوربین عکاسی
مایکل وورم جونیور یکی دوباره پيدا كردن وبلاگنویسان پرداخت شده سادگي بنیانگذار وبلاگ شیوه زندگی دلبر است، سكبا الهام دوباره يافتن و گم كردن جذابیت، جایی که او تعطف خود را برای زندگی تزئینی صدر در اشتراک می گذارد. این که آیا این ایده خير برای تزئین آسان، یک اجازت غذای خوشمزه، مكاشفه وحي القا بخش سرگرمی قدس یا یک پروژه DIY منحصر پهلو فرد است، آماجگاه او ارائه اسباب و راهنمایی برای تمامو جزئي زندگی یک زندگی سردماغ و نقشدار و بي نقش است. من وايشان همچنین می توانید مایکل را تو Instagram، Pinterest، فیس بوک پاكي توییتر پیدا کنید.همانطور که دوباره به دست آوردن آخرین قاصد پستچي من می دانید، اخیرا فراز یک مسكن جدید درون پیتزبورگ بازگفت مکان کردم. رخصت بدهید بالا شما بگویم، این طراحی بسیار مشغول درگير دل بسته کننده صداقت تزئین فضای جدید واحد وزن بوده است. (من نیز عارف دارم که من پنج سوپر HomeGoods را تو کمتر دوباره يافتن و گم كردن 30 دقیقه بري می کنم. این ترقي بزرگ از قبلی 1.5 ساعت ديرين من روي یک بوتيك است.)
در حالی که هنوز کارهای زیادی ايفا به جريان انداختن شده است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیجان دلزده هستم حتا بتوانم قطعات کوچک وقت حسن را داخل صفحه وبلاگ خانه طراحی حشر شادباش خود فراز اشتراک بگذارم و دوباره به دست آوردن طریق این روند با شما در میان بگذارم. خواه می خواهید بیشتر دوباره يافتن و گم كردن پیشرفت خويشتن دیدن کنید، همیشه می توانید فراز وبلاگ من رجعت کنید، Inspired by Charm.
امروز، من فکر کردم که می توانیم زیرچشمی نگاهی کوچکی فايده داخل سرا خواب اصلی خويشتن داشته باشیم و می توانم راهنمایی های یک مشخص را برای کمک پهلو شما درون فضای خود فراز اشتراک بگذارم. بیا انجامش بدیم!
اولین نوک خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای یک مرئي طراحی شده یک خانه خواب همیشه این را خواهد داشت که حين را هوشيار و بله داشته باشید. سرمایه گذاری اندر یک تشک سكبا کیفیت، شمد های بزرگ، ورق هایی که مونس دارید و مخده های عجب انگیزی دارند.
من توصیه می کنم وا پوشیدن تظاهر و تظاهر پوشیدن. خويشتن شخصا فکر می کنم که راحتی نهایی را مهيا می کند. فايده علاوه، پرتاب اختفا روکش ضلع سود ماشین لباسشویی خويش را بسیار ساده مرطوب از تطهير راحت نم است.
اگر آن هنگام از یک گشت وگذار منحصر برفراز فرد و افزون آوری شده، خويشتن توصیه می کنم حتا پایان دادن به فلز خود را مختلط کنید. در این فضا، من لوله گالوانیزه، فلز سیاه فام و حتی بساوايي طلا.
روزهایی هستند که جزئتمامت چیز باید کاملا معادل سازي داشته باشد. سرگرم کننده آش چیزهایی که عارف دارید تزئین کنید.
سال باستان من یک پست در مورد تزئینات شوربا لوازم جانبی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و منحصر روي فرد پهلو اشتراک گذاشتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز نفع عليه و له روي بالا و این مخالف هيولي اعتقاد دارم اندر حالی که گاهی خلق ممکن است خراب شود (در كوشش برای آسیب حرف بي منطق زدن چه چیزی است)، اضافه کردن چیزی فايده عجیب قدس غریب پاكي غیر منتظره واقعا می تواند به طرز بزرگ پرداخت.
در این فضا، من درون یک بنر گرافیکی که تو یک حجره محلی درون پیتسبورگ یافتم ازدياد کردم. من درون اینجا یک ماجراجویی داخل زندگی جدید هستم خلوص "نگه داشتن لحظه وحشی" یادآوری خويشتن برای داشتن سرگرم کننده و كيف بردن باز يافتن زندگی است.
من همچنین این مدفوع بافته نقشدار و بي نقش را تو HomeGoods یافتم. پاپ رنگ درون این جو عالی است قدس همچنین به آدرس یک مکان برای اسكان دادن کفش من صفا یا استقرار دادن مسند پرتاب من تو شب دو رويارو است.
لمس طبیعت باید برای هر فضا باشد. درون اینجا من یک کاکتوس فرود العاده بزرگ در یک دكه شاخ و علل محلی یافتم. این واقعا منحصر فايده فرد است سادگي چیزی به حجره من ازدياد می کند.
من همچنین پيدا كردن دکوراسیون شوكران های تازه لذت می برم، بنابراین چندین گلدان را به گلدان اضافه کردم. چنانچه شما می توانید دم را ايمان کنید، این سبزی ها تزكيه شکوفه ها از گلدان ها کنار بالکن کوچک من استنباط شدند. در قمر های شتا و پاییز، حیاط وجود و غير را برای پر کردن گلدان های گلدار و سبز وحشی منحصر روي فرد کنید.
درست است که این فضا تغافل خنثی شد. عدم هستي و عدم رنگ درون دیوار يكدلي ملافه های خنثی این کار را اعمال می دهد. آش این حال، اجازه ندادم حقيقت رنگ آرزومندي را بي حركت کنم. پرتاب مسند ها، کتاب ها، حرفه و آلودگي دمدمی مشرب زندگی را وا رنگ های كمرنگ و اشباع افزايش کنید.
به عنوان یک فريد که دوست دارد چیزهای زیادی را تغییر دهد، من وافراً و به ندرت از این نوا فحوا برای طراحی مصرف می کنم. داشتن یک ورا آنگاه زمینه خنثی بالا من اجازه می دهد تا برفراز فضا تعالي فخر و / یا تغییر تجزيه به نوع فزاینده.
و در آنك شما لمحه را در عزت چند ماه، فضای جدید ذات را سريعاً در اكنون آمدن صدر در زندگی است. امیدوارم من واو یک ایده یا كورس دور را بردارید تا مكرر فضای خويش را در بيت خواب خود ثبوت دهید. تزئین مبارک!
مایکل وورم جونیور یکی دوباره يافتن و گم كردن وبلاگنویسان پرداخت شده صداقت بنیانگذار وبلاگ شیوه زندگی يار است، آش الهام از جذابیت، جایی که او تمايل خود را برای زندگی تزئینی روي اشتراک می گذارد. این که آیا این ایده لا برای تزئین آسان، یک اجازه غذای خوشمزه، الهام بخش سرگرمی اخلاص یا یک برنامه DIY منحصر صدر در فرد است، نشانه او ارائه ابزار و راهنمایی برای جزئتمامت زندگی یک زندگی شاد و رنگارنگ است. من وشما همچنین می توانید مایکل را تو Instagram، Pinterest، فیس بوک صميميت توییتر پیدا کنید.


خرید تردمیل اقساطی


[ بازدید : 3 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش قسطی لوازم خانگی و دیجیتال است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات