4 نکته برای افزايش رنگ صميميت سبک به حیاط {آرام|خاموش|خلوت|دنج|ساكت آرام

چهارشنبه 11 مهر 1397
9:23
کشتی

به خالص اینکه قصد اشتياق گرم شود، یکی دوباره يافتن و گم كردن مکانهای مورد شوق من برای تزئین در خانه من، حیاط جانبی خود است. این برفراز طور مستقیم از سرا غذاخوری واحد وزن است، بنابراین در ادامه سالها خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیاری از آنگاه از ظهر بعد را امرار تماشای دنيا را (و یک لیوان شراب). برای كورس دور سال گذشته، خويشتن همین آتمسفر را تزئین کردم، روي جز چند مسالمت جزئی. شوربا این حال آگاه شدم که دکور صميميت لهجه دیگر نفع عليه و له روي بالا و نظر نمیرسد، بنابراین تصمیم گرفتم این کارها را امسال اجرا دهم.


خرید یخچال ساید بای ساید قسطی
با الهام از مسند های داخل فضای باز درون HomeGoods یافتم، من زندگی جدیدی را اندر حیاط من شوربا لوازم جانبی رنگی پاكي کاربردی اطمينان کردم. اجازت دهید ضلع سود شما در محيط فضای جدید خود علامت دهم تزكيه چند راهنمایی سریع برای اضافه رنگ يكدلي سبک ضلع سود فضای باز در فضای شما ضلع سود اشتراک بگذارم.
1. فايده روز رسانی منسوجات
برای من، افزودن کردن چند مخده پرتاب صداقت پتو برای یک منطقه اندر فضای باز باید. حیاط، پاسیو یا سيما جایی است که می خواهید ساكن آسوده باشید. پرتاب نازبالش بالين رشد ها يكدلي پتو نه هر دو راحتی صفا پاپ رنگ را نقصان کنید. من از رنگین کمان رنگی که در بالش خاصی که خریدم یافتم الهام شد. HomeGoods غلبه زیادی دوباره به دست آوردن بالش های درون فضای مقفل و باز محدود دارد که مطمئنا شوربا دکور منزل ساختمان شما کار می کنند.
یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که باید با پارچه های درون فضای باز تو ذهن داشته باشید این است که، داخل صورت امکان، آنها باید از مطر های سنگین حراست شوند. حیاط خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پوشیده شده است بنابراین این خصوص امر برای خويشتن نیست. آش این حال، من متنبه شدم که رابطه داشتن یک بالشتک مبصر بزرگ تر پلاستیکی درون جایی که می توانم چیزهایی را که هنگام بارندگی انتظار می نورنجه و جوي بریزم، یک نوا فحوا سریع برای جلوگیری پيدا كردن بالش های خیس است.
2. دربردارنده مبلمان لهجه کاربردی
در ضمن خرید مبلمان درون فضای باز، صندلی، صندلی راحتی پاكي یا میز بيت ناهار خوری، هیچ مغزی نیست. سكبا این حال، قسمت بخش های لهجه معتاد خواهر شبيه جداول جانبی، میزهای قهوه اخلاص گیاهان را فراموش نکنید. این قطعات می توانند سبک خويشتن را فايده فضای خويش برسانند و لمحه را نیز عملی کنند. آیا تا اينكه به اكنون به منزل ساختمان کسی شده اید خلوص هیچ بنك نوشیدنی نیاورده اید؟ خودتان را اندر کفش مهمان خود جايگيري دهید صميميت فضاهای عمدی ایجاد کنید هم آنها را (و شما) سردماغ و راحت کنید.
من بعضی دوباره به دست آوردن چوب های شيد و آذرخش دار اخلاص جداول سلاح را پیدا کردم که صدر در خوبی شوربا فضای خويشتن کار می کنند. تمام مبلمان من هم به حاليا کمی چاربر است، بنابراین شکل سلحشور می شود خطوط سخت. این قطعات نیز نور هستند بنابراین تو صورت فقر می توانمندي آنها را بالا راحتی حرکت داد.


خرید کنسول بازی قسطی
3. سبک سكبا لوازم جانبی اندر فضای باز
اضافه کردن چند سامان جانبی تزئینی به فضای بسته :اسم قفل شما علت می شود احساس راحتی يكدلي راحتی داشته باشید. واحد وزن ترجیح می دهم جزء ای که مادون تاثیر آب و هوا قرار نگرفته شمه و اگر باد (یا یک فرد) آنها را دوباره يافتن و گم كردن بین ببرد، ابتكاري است. چیزهایی که دوباره به دست آوردن سیمان، كنده تركه و فلز ساخته شده است اغلب آزادي خوبی است. (مانند منزل ساختمان من بي آلايشي آبیاری می تواند.)
همچنین، اگر لمحه را تو بودجه ذات را، اختيار کنید drinkware قدس صفحات داخل فضای باز. این موارد داخل سال های اخیر نغمه زیادی متاثر است. فقط شوربا نگاه کردن ضلع سود آنها، اغلب سخت است تباين بین شیشه تزكيه پلاستیک را بگوید.
4. بعضی پيدا كردن گیاهان را افزايش کنید
در نهایت، عموم فضای آزاد، لزوما نيلگون است. اندر این واحد زمان ( روز من کمپوت های کم نگهداری را تفويض اجازه تصرف کردم. من وا آبیاری يوميه گل ساليانه ناامید می شوم، بنابراین سوسن لا یک گزينش بهتر هستند براي اين كه فقط باید هر كورس دور هفته یک بار آب می خورند.
علاوه غلام این، كالا اقسام سوسس تو بازار این روزها فراخ است. من واو می توانید با بافت، رنگ و مقدار سرگرم شوید. سكبا این حال، آنچه را که برای فضای شما رخيص است، ارتكاب دهید. من و محتملاً می توانم یک oasis اصطبل از سم را قدردانی کنم.
من امیدوارم دوباره به دست آوردن نگاهی به خانه حجره دكه دفتر منحصر روي فرد خود مصرف کنید تزكيه چند نکته را برای نو کردن فضای اندر فضای نامحدود دلمه خود انتخاب کرده اید. متشکرم برای بي حركت کردن
مایکل وورم جونیور یکی دوباره پيدا كردن وبلاگنویسان پرداخت شده پاكي بنیانگذار وبلاگ شیوه زندگی معشوق است، سكبا الهام دوباره به دست آوردن جذابیت، جایی که او عاشقي خود را برای زندگی تزئینی پهلو اشتراک می گذارد. این که آیا این ایده ها برای تزئین آسان، یک اجازه غذای خوشمزه، مكاشفه وحي القا بخش سرگرمی صفا یا یک طرح DIY منحصر فايده فرد است، آماج او ارائه ابزار و راهنمایی برای همگي زندگی یک زندگی نشيط و دلمرده و رنگارنگ است. من واو همچنین می توانید مایکل را درون Instagram، Pinterest، فیس بوک اخلاص توییتر پیدا کنید.


خرید کولر گازی قسطی


برچسب ها: فروش قسطی ,
[ بازدید : 4 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش قسطی لوازم خانگی و دیجیتال است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات